Batıkent Halı Yıkama

0 312 255 33 03 - 0 543 494 07 83

Batıkentde Antika Halı Yolluk Yıkama

Batıkentde Antika Halı Yolluk Yıkama

Batıkentde Antika Halı Yolluk Yıkama
Batıkent otomatik sistem yolluk ve halı yıkama şirketi antika yolluk ve halıları hangi halı deterjanlarıyla yıkamaktadır?

Evet batıkent halı yıkama makine şagi ya da yün halıların temizlenmesinden istenen sağlıklı neticeyi sağlamak için profesyonellik gerektiren bir çok şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Hijyeni önemseyen biriyseniz ve şayet, düşük kaliteli bir sonuçla karşı karşıya gelmekten korkuyorsanız; halılarınızı teslim edeceğiniz halı yıkama firmasını seçmeden evvel bazı ayrıntıları araştırmanız gerekiyor. Söylemek gerekir ki antika yolluk ve halıları yıkatırken kaliteli bir netice için, hepsinden önce bilinmesi şart olan husus yıkama işini vereceğimiz firmanın hijyen konusunda bilgili bir yıkama işletmesi olmasındaki mecburiyettir.

Zira halı yıkayacak kuruluşun kalite standardı, işini seven bir çalışma ekibi ve elindeki makinelerin yeterliliğiyle anlaşılır. Bu işlemlerde birinci aşama, halıları alacak servisin sözleşilen zaman diliminde halılarınızı almaya gelmesidir ki bu iş için herhangi bir ödeme alınmamaktadır. Bilmelisiniz ki kaliteye önem veren bir yıkama şirketi geç kalmadan vaat ettiği saatte alacaktır halılarınızı. Batıkent halı yıkama çalışanlarınca yıkama alanına taşınan halı ve kilimler bir birine karışmadan dokuma özelliklerine göre yıkamaya hazır hale getirilir çünkü her cins halı aynı malzemelerle yıkama yapılamaz. Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte son senelerde iki değişik halı yıkama şekli uygulanmaya başlanmıştır ki, bu yöntemlerden ilki elde yıkama diye anılan yol, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle devam ettirilen yıkama tipidir. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkama işlemlerinin önceki sisteme göre pek çok yararı bulunur ki, bunlardan en önemlisi sanıyorum halının çift taraflı yıkanmasıdır.

Batıkent otomatik sistem halı yolluk yıkama antika halı ve yollukları eski tip veyahut bantlı teknikle yıkatabilirsiniz fakat kaliteli deterjan kullanımı temizliğin kalite oranını direk manada etkileyen bir özelliktedir. Halı yıkama işlerinde, istenen sonuç için yüksek hijyen gücü olan deterjanlar ile yıkama yapmak çok önemlidir. Yıkanmış halıların gereken hızda kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesinden yardım almak, bu işin beklenen başarıya ulaşması için büyük önem arz etmektedir. Endüstriyel sıkma makinesinde suyundan arındırılan halı ve yolluklar asılmaya gereksinim duyar ki, bakterilerin yok edilmesi bir tek bu metotla sağlanabilir. Yeterli oranda kuruduğu tespit edilen halılar kontrol edilmek üzere denetleme birimine sevk olunur ki, bu birimde lekelerin kontrolü ile birlikte parfüm ve işlemleri yapılır. Kontrol işleri de nihayete eren halı ve kilimler dağıtım yerlerine bakılarak bir arada tutulacak şekilde planlanıp, servis bölümüne gönderilir ve söz verilen anda halılar teslimat noktasına ulaştırılır.

İşine önem veren bir halı ve kilim yıkama işletmesinin başarısı seviyesi yüksek bir neticeye varabilmesi noktasında hassasiyet gerektiren şeylerden birisi de deterjanların değişik yapıdaki halılara hangi metodlarla uygulanacağının tespitinin yapılmasıdır. Zira bilinmelidir ki piyasada tutulan deterjanlar kullanabilmek halı yıkamanın neticesini etkileyici niteliktedir. Eğer yüksek kaliteye önem veren biri iseniz piyasada tutulan leke gidericileri kullanan halı yıkama fabrikalarını seçmeniz gerekir.

Yıkamacılık sektörü de öteki sektörlerde olduğu gibi endüstriyel gelişmelerden olumlu yönde etkilenmiş bir iş koludur ve mühendislik alanındaki yeni gelişmeler bu işin kalite standardını gerçekten de üst seviyelere taşımıştır. Halı ve kilim yıkamada kullandığımız yeni cihazlar ve bununla beraber anbibakteriyel leke çıkarıcılar işimizi asgari hatayla uygulamamıza imkan veriyor. Bundan dolayı en başından beri batıkentte halı yıkama hizmeti sunan Batıkent kilim ve halı yıkama olarak bu hususun farkındayız ki, fabrikamızda en geçerli endüstriyel makineleri kullanarak işimizi yapıyoruz.

Yukarı Çık