Batıkent Halı Yıkama

0 312 255 33 03 - 0 543 494 07 83

Batıkentde Gümüşsuyu Halısı Yıkama

Batıkentde Gümüşsuyu Halısı Yıkama

Batıkentde Gümüşsuyu Halısı Yıkama
Batıkent son sistem halı ve kilim yıkama ustası gümüşsuyu marka kilim ve halıları ne tür ekipmanlarla yıkıyor?

Kirli bir halının yıkanmasından istenen hijyenik sonucu kazanmak için özveri gerektiren özel bazı koşulların yerine getirilmesi gereklidir. Kaliteli hizmet almak isteyen biriyseniz ve siz de sürpriz durumlarla karşı karşıya gelmekten çekince duyuyorsanız; yıkama yaptıracağınız yıkama firmasıyla çalışırken önemli kuralları bilerek dikkat etmeniz gerekiyor. Tecrübeler ortaya koyuyor ki gümüşsuyu marka kilim ve halıları yıkatırken kalite için öncelikle bilinmesi gereken şey, halılarımızı teslim edeceğimiz işletmenin hijyenik yıkamada deneyim ve tecrübe sahibi bir temizlik işletmesi olmasının gerekliliğidir.

Bir manada halı yıkayacak şirketin ortaya koyduğu kalite, özverili bir ekip ve elinde bulundurduğu malzemelerin kalite standartlarına uygunluğu ile ölçülebilir. Halı ve kilim yıkamada başlangıç servis aracının gelmesi gereken zamanda vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu iş için fazladan bir bedel alınmamalıdır. Dikkat edin özverili bir halı yıkama fabrikası geç kalmadan belirlenen anda halılarınızı teslim alır. Evet batıkent halı yıkama fabrikasındaki yıkama yapılacak yere nakledilen halılar karıştırılmadan özellikleri göz önüne alınarak ayrı yerlere aktarılır zira her cins halı aynı yıkama tekniği ile yıkanmamalıdır. Teknolojinin geldiği noktada son günlerde iki türlü halı yıkama tekniği gündeme gelmiştir ki, bu yöntemlerden ilki meç aracılığı ile yıkama şeklinde anılan şekil, bir diğeri de tam otomatik sistemlerle yapılan yıkama türüdür. Otomatik programlı halı ve kilim yıkama makineleri ile yapılan yıkama işinin eski uygulamalara göre bir çok avantajı sayılabilir ve bunların en mühim olanı bizce daha titiz bir yıkama yapılmasıdır.

Batıkent son sistem halı ve kilim yıkamaya gümüşsuyu marka halı ve kilimleri elde yahut ta bilgisayarlı yöntemle yıkatabilirsiniz ancak antibakteriyel deterjan kullanımı yıkama işinin kalitesini büyük oranda etkiler. Çünkü, kaliteli netice için antibakteriyel özelliği olan leke gidericiler ile uygulama yapmak oldukça önemlidir. Halıların gereken hızda kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak, kurumanın beklenen başarıya ulaşması için büyük önem teşkil etmektedir. Sıkma makinesinde sıkılan halılar güneşe tutulmaya gereksinim duyar ki, bakterilerin yok edilmesi yalnızca bu metotla sağlanır. Tam manasıyla kuruyan kurumuş olan halı ve yolluklar kontrol amacıyla kontrol noktasına sevk olunur ve burada çıkması zor lekelerin kontrolü ile birlikte parfümleme ve ambalajlama çalışmaları yapılır. Ambalajlama işleri de tamamlanmış olan halı ve yolluklar etiketlerine bakılarak bir sıralama sağlanacak biçimde planlanıp, dağıtım arabalarına teslim edilir ve önceden anlaşılan zaman içerisinde halılar verilen adrese ulaştırılır.

Uzun süredir bu işi yapan bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin kusursuz bir netice alabilmesi noktasında belki de en önemli ilkelerden birisi de leke çözücülerin hassas halılara hangi metodlarla uygulanacağı konusunu bilmektir. Zira kabul edilen bir gerçektir ki, kalitesiyle tanınan bir şampuan kullanmak yıkamanın sonucunu doğrudan etkilemektedir. Eğer hijyen kalitesine gerekli özeni gösteren biri iseniz kaliteli deterjanlar kullanan halı ve yolluk yıkama fabrikalarını seçmelisiniz.

Halı yıkamacılık ta benzer sektörlerde olduğu gibi endüstriyel gelişmelerden payına düşeni almış bir sektördür ve özellikle yeni gelişmeler işin kalite standardını gözle görülecek derecede üst düzeye yükseltmiştir. Özellikle kullandığımız otomasyonlu sistemler ve bununla birlikte üstün özellikli sarf malzemeleri işimizi asgari hatayla yapmamıza imkan sağlıyor. Bu vesileyle eskiden beri batıkent halı yıkama olarak bu şartın farkında olduğumuz için halıları yıkarken en yüksek kalitedeki otomasyon sistemlerini kullanma çabasındayız.

Yukarı Çık