Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Yıkama Hijyen

Batıkent Halı Yıkama Hijyen

Batıkent Halı Yıkama Hijyen
   Batıkent halı yıkama olarak halı yıkama, koltuk yıkama, perde ve stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerini sunarken mutlaka antibakteriyel temizlik yapmaktadır. Firmamız kullandığı halı yıkama şampuan ve deterjanlarını TSE ve CE standartlarına uygun olan firmalardan temin etmektedir. Bu nedenle temizliğini yaptığımız eşyalarınız temizlenir, bakteri ve mikroplarından arındırılarak hijyen sağlanır.
   Batıkent halı yıkama olarak, halıların taşınmasından tutunda yıkanması, çırpılması ve taranma işlemlerinde kesinlikle hijyene önem gösterilir. Batıkent halı yıkama  firmamızın yıkama yaptığı ürünleri test yaptırabilir gerekli labaratuar sonuçlarını görebilirsiniz.
   Biliyoruz ki evlerimizde ve işyerlerimizde kullandığımız eşyalarımız, zaman içersinde aldığı tozlar ve lekelerden dolayı bakteri üretir. Bu bakteriler kısa sürede yok edilmezse ciddi sağlık sorunları meydana getirebilir. Batıkent halı yıkama olarak hijyenik temizlik ile ailelerimizin bu sorunlarına çözüm oluyor ve antibakteriyel temizlik yapıyoruz.
Yukarı Çık
Yukarı Çık