Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Yıkama Kış Sezonu

Batıkent Halı Yıkama Kış Sezonu

Batıkent Halı Yıkama Kış Sezonu

   Ankara, sert ve rüzgarlı havası, halkın tabiri ile kuru ayazı meşhur şehrimiz. Şimdilerde Ankara mıza kar yağdı havalar - 3 leri buluyor. Akşamları ve gece yarılarında ise -10 ları görüyor. Yani havalarımız çok soğuk. Bazı insanlar Ankara nın bu sert kışında halı yıkama hizmeti sunan firma arayabilirler. 
   Batıkent halı yıkama olarak Ankara da kış ayları dahil yılın dört mevsiminda halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama ve perde yıkama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tabiki her zaman Batıkent halı yıkama garantisi ve kalitesi ile bu hizmetlerimizi sunuyoruz.
   Bazı müşterilerimizden ; halılarımı Batıkent te bir firmaya verdim ama kış ayında halılarımı yaş olarak ve kirli olarak geri aldım, siz gerçek Batıkent halı yıkama firması olarak kışın halılarımızı temiz ve tamamen kuru olarak getirdiniz, bunun sırrı nedir diye soruyorlar. Şu iyi anlaşılmalıdır ki kışın her halı yıkamacı firma halı yıkaması yapamaz. Çünkü gerekli kurutma makinaları olmayabilir. Merdivan altı diye tabir ettiğimiz. bazı halı yıkama firmaları halılarınızı yıkama yapabilirler ama asla tamamen kurutamazlar. Batıkent halı yıkama firmamızda kullandığımız halı kurutma makinamız ile halılarınız kalite kontrole girmeden, mutlaka kurutulur.
   Batıkent halı yıkama firmamız da kullandığımız ekpmanlarımızın en az birerde kullanıcı operatörü bulunmaktadır. Bu ekibimiz kullandığı makinalar hakkında gerekli eğitimi aldıktan sonra, faaliyetlerine ekipmanın faaliyet alanına göre kullanmaya devam eder. Uzun lafın kısası Batıkent halı yıkama ekibimiz ellerinde ki makineler le gerekli halı yıkama ve kışın halı kurutma işlemlerini gerekli şekilde sağlayarak, siz değerli müşterilerimizin beklediği hizmeti tam olarak ifa ederler.

Yukarı Çık
Yukarı Çık