Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Halı Yıkama Videomuz

Batıkent Halı Yıkama Videomuz

Batıkent Halı Yıkama Videomuz

   Batıkent halı yıkama olarak halılarınızı tam otomatik halı yıkama makinemizde el değmeden yıkama yapıyoruz. Bu makinemize halı gelmeden önce halılarınız iplik özelliklerine göre ayrılarak her halının yıkama biçimi ve kullanılacak deterjanı belirlenir. El dokuma halı için ayrı, kilimler için ayrı, makine halıları için ayrı ve anti bakteriyel halılar için ayrı deterjan ve yıkama teknikleri kullanılır.
   Örneğin şagi halılar Batıkent otomatik halı yıkama makinemize gelmeden önce çırpılır ve tozundan arındırılır, böylelikle halı içinde kalacak olan tozlar yıkama esnasında çamur olmaktan halı kurtarılır. Şagi halıda öncelikle ön yıkama yapılır ve halının ipliklerinin yumuşaması sağlanır. Daha sonra Batıkent otomatik halı yıkama makinemizde yıkama yapılarak tamamen dezenfekte edilerek temizliği sağlanır.
   Batıkent halı yıkama olarak, halılarınızı yıkama yaptığımız otomatik halı yıkama makinamızın yıkama yaparken videosunu çektik ve www.batikenthaliyikama.org/ web sitemizin ana sayfasında yayınladık. Sizlerde Batıkent halı yıkama firmamızın nasıl yıkama yaptığını görmek için firmamıza ait videomuzu izleyin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Batıkent halı yıkama , halı yıkama batıkent , Batikent hali yikama , hali yikama batikent , batıkent halıyıkma , batıkent halıyıkamacı , BATIKENT HALI YIKAMA , HALIYIKAMA BATIKENT

Yukarı Çık
Yukarı Çık