Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Jel Tabanlı Halı Yıkama

Batıkent Jel Tabanlı Halı Yıkama

Batıkent Jel Tabanlı Halı Yıkama
Batıkent te halı yıkama şirketimiz olan batıkent halı yıkama firmamızda jel tabanlı halı yıkama:

Çabucak kirlenen halıların yıkanmasından beklenen kaliteli neticeyi sağlamak için özveri gerektiren bazı normların yerine getirilmesi zorunluluktur. Doğru dürüst iş bekleyen birisi olarak şayet, düşük kaliteli bir sonuçla yüz yüze gelmekten endişeliyseniz halılarınızı emanet edeceğiniz halı firmasıyla çalışırken, bazı önemli kuralları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Fikir olması bakımından söylenebilir ki jel tabanlı halıları yıkatırken kalite için, hepsinden evvel dikkat edilmesi gereken konu halılarımızı teslim edeceğimiz fabrikanın yıkama ve leke çıkarmada kabiliyetli bir temizlik fabrikası olmasındaki mecburiyettir.

Zira kirlenmiş halımızı yıkayacak şirketin kalitesi, tecrübeli eleman kadrosu ve kullandığı malzemelerin yüksek kalitede olmasıyla ölçülebilir. Yıkamada ilk aşama halı yıkama servisinin önceden anlaşılan sürede halıları almak için gelmesidir ki bu iş ile ilgili ek bir para istenmemektedir. Unutmayın kaliteye önem veren bir halı yıkama kuruluşu kesinlikle beklenen saat aralığında halıları alır. Evet batıkent halı yıkama tarafından yıkama birimine nakledilmiş olan yıkanacak malzemeler öncelikle lekeleri göz önüne alınarak yıkamaya hazır hale getirilir çünkü tüm halılar aynı şekilde yıkama işlemine tabi tutulamaz. Teknolojik destek sayesinde bu devirde iki ayrı halı ve kilim yıkama metodu ortaya çıkmıştır ve bu yöntemlerden birisi meçle yıkama diye bilinen yol, öbürü ise otomatik sistemle yapılan yıkama tipidir. Otomasyonlu halı yıkama makinalarıyla yapılan yıkama işlemlerinin meçle yapılan yıkamaya göre fazlaca avantajı mevcuttur ki, bu avantajlardan en çok önem arz edeni zannederim halının arka yüzünün de yıkanmasıdır.

Batıkent halı yıkama firmamıza jel tabanlı halıları eski usullerle yahut bilgisayarlı yöntemle yıkatabilirsiniz ama kaliteli deterjan kullanımı hijyenin sonucunu net olarak belirleyici özelliktedir. Bu işlerde, kaliteli sonucu almak için antibakteriyel özellikte temizlik maddeleri kullanmak oldukça önemlidir. Halı ve kilimlerin hızlıca kurumasının gerçekleşmesinde otomatik sıkma makinesi kullanmak kurumanın sorunsuz halledilmesi için çok önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılmış olan halılar güneşte bekletilmeye gereksinim duyar ki bakterilerin yok edilmesi sadece bu sayede sağlanabilir. Tam anlamıyla kuruyan kuruması gerçekleşen halı ve kilimler kontrol maksadıyla denetim masasına taşınır ve bu bölümde leke kontrolleri ile birlikte poşetleme çalışmaları yapılır. Ambalajlama aşamaları tamamlanmış olan halı ve kilimler güzergahlara bakılarak bir sıralama sağlanacak biçimde ayrılıp, dağıtım elemanlarına yönlendirilir ki, söylenilen sürede halı ve kilimler teslimat noktasına sevk edilir.

Yeterince deneyimli bir kilim ve halı yıkama firmasının başarılı bir neticeye varabilmesi için belki de en önemli aşamalardan bir tanesi de arındırıcı maddelerin hassas halılara hangi metodlarla kullanılacağının bilinmesidir. Bu anlamda kabul etmek gerekir ki markası belli olan leke çıkarıcılar kullanıyor olmak temizlikle ilgili işlerin sonucunu doğrudan belirlemektedir. Bu işlerde kaliteye gerekli özeni gösteren biri iseniz piyasada geçerli deterjanlarla çalışan halı ve yolluk yıkama firmalarını seçmeniz gerekir.

Bu iş te öbür sanayi alanlarındaki gibi gelişen teknik ilerlemelerden nasibini almış bir iş koludur ki, mühendislik alanındaki son dönemdeki yenilikler bu işin kalite standardını gerçekten çok üst seviyelere taşımıştır. Bu günlerde kullandığımız otomatik makineler ve buna ek olarak güçlü arındırıcılar işimizi asgari hatayla yapmamıza imkan sağlıyor. Saydığımız bu sebeplerden dolayı her daim Batıkent halı yıkama şirketi olarak bu inceliğin farkında olduğumuz için halıların yıkanmasında kalitesiyle bilinen otomasyon sistemlerini kullanarak işimizi yapıyoruz.

Yukarı Çık
Yukarı Çık