Batıkent Halı Yıkama İnternet Şubemiz

0312 255 33 03 - 0543 494 07 83

Batıkent Yorgan yıkama Fiyatı

Batıkent Yorgan yıkama Fiyatı

Batıkent Yorgan yıkama Fiyatı

Batıkent halı yıkama olarak halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama hizmetlerimizin yanı sıra yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerimizde mevcuttur. Bilindiği gibi halı perde ve koltuklar fazla toz aldığı için kirlenir ama yorgan ve battaniyeler, uyurken aşırı terlemeden dolayı kirlenir. Bu terlemenin sonunda yün yorgan, elyaf yorgan, pamuk yorgan ve battaniyeler bakteri üretmeye başlar. Bu bakteriler kısa sürede çoğalarak bazı sağlık sorunlarını beraberinde getirir.
   Batıkent halı yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi anti bakteriyel temizlik sağlayan deterjanlarla yıkama yapıyor, bakteri ve mikroplarından kesinlikle arındırıyoruz. Bunun bir tek yolu var yorgan ve battaniyeleriniz 2 kez yıkama işleminden geçmektedir. İlk yıkamada, yorganlarınızın yüzeyleri temizlenir 2. yıkamada içersin de barındırdığı mikrop ve bakteriler yok edilir.
   Batıkent halı yıkama firmamızda yorgan ve battaniyelerin temizliği bu kıstaslara göre belirlenir. Hijyenin sağlanabilirliği bir fiyat mukabilinde olmaktadır. Yani maliyet artmakta ve işçilik çoğalmaktadır. Bazı Batıkent halı yıkama firmaları yorgan ve battaniyeleri 1 kere yıkar ve dezenfekte olduğunu iddia ederler. Halbuki anti bakteriyel bir temizlik yapmamışlardır. Batıkent halı yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi dezenfekte ediyor ve bebeklerin bile güvenle kullanabilecekleri bir şekilde temizliyoruz. Batıkent yorgan yıkama fiyatlarımız piyasada en iyi temizliğe en uygun fiyat olarak belirlenmektedir.

Yukarı Çık
Yukarı Çık