Batıkent Halı Yıkama

0 312 255 33 03 - 0 543 494 07 83

Batıkentde Royal Halı Yıkama

Batıkentde Royal Halı Yıkama

Batıkentde Royal Halı Yıkama
Batıkent profesyonel halı ve kilim yıkama kuruluşu royal marka halı ve kilimleri ne tür malzemeleri kullanarak yıkıyor?

Ev veya işyerinizdeki halıların yıkama işleminden amaçlanan kaliteli sonucu almak için deneyim gerektiren bir dizi koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir. Temizliğe önem veren bir kimse olarak şayet olumsuz bir görüntüyle karşı karşıya gelmekten tedirginseniz; halılarınızı yıkatacağınız halı yıkama firmasına halılarınızı verirken önemli koşulları göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Görüyoruz ki royal marka halı ve kilimleri yıkatırken hedeflenen yüksek kalite için ilk önce dikkatli olunması gereken konu halıyı yıkayacak işletmenin yıkama ve leke çıkarmada özenli bir kilim ve halı yıkama kuruluşu olmasındaki gerekliliktir.

Zaten halıları temizleyecek kuruluşun yaptığı işteki kalite, disiplinli eleman kadrosu ve bununla birlikte elinde bulundurduğu temizlik malzemelerinin kalitesiyle ölçülebilir. Halıların yıkanması işinde birinci aşama, ücretsiz servisin belirlenen saatler arasında halılarınızı almaya gelmesidir ve bu kısım ile ilgili ilave bir ödeme alınmamaktadır. Her halükarda memnun kalınacak bir halı yıkama firması özellikle vaat ettiği saat aralığında teslim alır halıları. Evet batıkent halı yıkama servis aracıyla yıkama bölümüne getirilen halı ve kilimler bir birine karışmadan iplik özellikleri göz önüne alınarak bölümlere ayrılır çünkü tüm halılar birlikte yıkama yapılamaz. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde son yıllarda iki ayrı yıkama yöntemi izlenmeye başlanmıştır ve bu yöntemlerden bir tanesi meçle yıkama diye bilinen metot, diğeriyse otomatik makinelerle yapılan yıkama metodudur. Otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle yapılan yıkama işinin meçle yıkamaya göre pek çok yararı listelenebilir ve bu yararlardan en dikkat çekicisi sanırım çift yönlü yıkamadır.

Batıkent profesyonel halı ve kilim yıkamaya royal marka halı ve kilimleri manuel olarak veya otomasyonlu sistemle yıkatabilirsiniz ancak kaliteli deterjan kullanmak yıkamanın başarı oranını büyük ölçüde değiştirir. Bu anlamda olumlu sonuçlara ulaşmak için arındırma gücü yüksek olan temizlik malzemeleri ile yıkama yapmak oldukça önemlidir. Halıların derhal kurumasının sağlanmasında endüstriyel sıkma makinesiyle suyu tahliye etmek, kurutmanın problemsiz halledilmesi için büyük önem arz etmektedir. Santrifüj makinesinde sıkılmış olan halı ve yolluklar güneş ışığına ihtiyaç duyar ki, güneşle dezenfeksiyon tam olarak bu şartla olur. Özel ortamlarda kurumuş olan halı ve yolluklar kontrol işlemleri için denetim bölümüne sevk edilir ve burada çıkması zor lekelerin kontrolü ile birlikte poşetleme işlemleri yapılır. Ambalajlama aşamaları da neticelenen halılar dağıtım planlarına bakılarak bir sıralama yapılacak şekilde düzenlenip, dağıtım araçlarına gönderilir ve böylece anlaşılan süre içerisinde halılar ve yolluklar sahiplerine dağıtılır.

Yeterince deneyimli bir halı ve kilim yıkama fabrikasının kusursuz bir iş çıkarabilmesi için hassasiyet gerektiren şartlardan bir tanesi de leke çözücülerin değişik yapıdaki halılara hangi metodlarla kullanılacağının netleştirilmesidir. Bu noktada kabul edilen bir gerçektir ki standartlara uygun bir şampuan kullanıyor olmak temizlikle alakalı işlerin neticesini etkileyici niteliktedir. Yıkama işlerinde hijyene azami derecede önem veren biriyseniz kalite standartları üst seviyede olan deterjanlar kullanan halı yıkama işletmelerini seçmek mecburiyetindesiniz.

Bu iş te öbür işlerde olduğu gibi gelişen teknik ilerlemelerden olumlu yönde etkilenmiş bir sektördür ki, sanayi alanındaki yeni teknikler işin niteliğini gerçekten çok yükseklere taşımıştır. Firmamızda uyguladığımız yeni teknikler ve bununla beraber anbibakteriyel leke çözücüler işimizin gereğini en az hatayla sürdürmemize yardım ediyor. Buradan hareketle bizler de batıkentde halı yıkama firması olarak bu hususun bilincindeyiz ve firmamızda en bilinen yıkama ve kurutma makinelerini kullanmayı prensip edinmiş durumdayız.

Yukarı Çık