Batıkent Halı Yıkama

0 312 255 33 03 - 0 543 494 07 83

Batıknette Kaymaz Halı Yıkama

Batıknette Kaymaz Halı Yıkama

Batıknette Kaymaz Halı Yıkama
Batıkent kilim ve halı yıkama ustaları kaymaz halı ve yollukları ne tür metotları kullanarak yıkıyor?

Bakteri tutma özelliği olan halıların yıkama işleminden hedeflenen sağlıklı sonucu kazanmak için uzmanlık gerektiren kimi normlara uymak olmazsa olmazdır. Beklentileri yüksek birisiyseniz ve bu sefer sürpriz bir sonla karşı karşıya kalmaktan endişe duyuyorsanız, halılarınızı vereceğiniz halı yıkama fabrikasını seçerken, bir takım kriterleri bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Zannediyorum kaymaz halı ve yollukları yıkatırken amaçlanan nitelikte bir yıkama için, her şeyden önce önem verilmesi gereken konu, kilim ve halıların yıkatılacağı fabrikanın halı yıkama konusunda profesyonellerden oluşan bir kilim ve halı yıkama şirketi olmasındaki mecburiyettir.

Bir şekilde halı ve kilimleri yıkayan işletmenin işçilik kalitesi, tecrübeli bir çalışma ekibi ve bununla beraber kullandığı makinelerin uygun kalitede olmasıyla tespit edilir. Kilim ve halı yıkamada ilk aşama halı toplama aracının söylenilen zaman diliminde halılarınızı almaya gelmesidir ki bu işlem için ilave bir bedel istenmemelidir. Unutmayın işinde kurumsallaşmış bir yıkama fabrikası kesin olarak söz verdiği zaman aralığında verilen adreste olur. Batıkent halı yıkama servis personelince yıkama yapılacak yere taşınmış olan halı ve kilimler, önce cinsleri tespit edilerek ayrıştırılır çünkü her tür halı aynı makineyle yıkanamamaktadır. Teknolojinin geldiği noktada son senelerde bir birinden farklı iki halı ve kilim yıkama şekli kullanılmaya başlanmıştır ve bunlardan birincisi meçle elde yıkama olarak tarif edilen yöntem, diğeri ise otomatik makinelerle sürdürülen yıkama modelidir. Çok programlı otomatik halı yıkama makinalarıyla sürdürdüğümüz yıkamanın meçle yıkamaya göre bir sürü faydası mevcuttur ki, bu yararların en fazla önemli olanı zannederim daha fazla yıkayıcı fırça kullanılmasıdır.

Batıkentte halı yıkama firmamıza kaymaz halı ve yollukları eski sistem hatta bantlı yöntemle yıkatabilirsiniz fakat deterjan seçimi temizliğin başarısını direk olarak belirleyicidir. Temizlikte pozitif bir neticeye varmak için bakteri temizleme özelliği olan deterjanlar ile çalışmak çok önemlidir. Halı ve kilimlerin derhal kurutulmasında endüstriyel sıkma makinesinden yardım almak kurutmanın problemsiz halledilmesi için son derece önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinin sıktığı halı ve kilimler askıya alınmaya ihtiyaç duyar ki bakterisiz yıkama tam anlamıyla bu metotla olabilir. Yeterli oranda kuruması tamamlanan halı ve yolluklar son kontroller için kalite kontrol noktasına sevk edilir ve bu birimde halıların son hali ile birlikte poşetleme çalışmaları yürütülür. Ambalajlama işlemleri tamamlanan halılar kayıt numaralarına göre bir sıralama yapılacak biçimde toparlanıp, sevkiyat bölümüne gönderilir ve söylendiği saatte halı ve kilimler sahiplerine sevk edilir.

İşinde başarılı bir halı ve kilim yıkama fabrikasının yüksek kalitede sonuçlara ulaşabilmesi için önemli konulardan birisi de deterjan ve leke çıkarıcı maddelerin çeşitli halılara ne tür tekniklerle uygulama yapılacağı konusunda bilgili olmaktır. Zira herkes bilir ki iyi bir deterjan kullanabilmek halı yıkamanın sonucunu belirleyici özelliktedir. Şayet temizliğe gereken önemi veren bir kimse iseniz piyasada tutulan deterjanlarla çalışan halı ve yolluk yıkama firmalarını tercih etmek zorundasınız.

Yıkamacılık sektörü de piyasadaki diğer sektörlerde olduğu gibi ilerleyen teknolojiden nasibini almış bir iş koludur ki, özellikle son dönem yenilikleri sektörün kalite standardını fazlaca üst düzeye taşımıştır. Özellikle uyguladığımız yeni teknikler ve bununla birlikte üstün özellikli leke çözücüler bu mesleği neredeyse sıfır hatayla tatbik etmemize imkan tanıyor. Bu vesileyle ilk günden beri batıkent halı yıkama fabrikası olarak bu ayrıntının bilincindeyiz ve piyasada bulunan kalitesi en yüksek olan sistemleri kullanıyoruz.

Yukarı Çık